Щити керування швидкістю і продуктивністю приводів теплообмінників

Щити керування швидкістю і продуктивністю приводів теплообмінників
  • Загальні характеристики

    Теплообмінники в цілому, як для застосувань повітря/повітря, так і для повітря/води (тобто конденсаторів), мають значну вагу з точки зору ефективності та енерговитрат. Цей пристрій має важливе значення для правильної конструкції холодильного циклу, і ним слід правильно керувати, тому він вимагає електронного керування. Поява електронно керованих безщіткових двигунів дозволяє тонше керувати та зменшувати шум.

    Carel пропонує серію програмованих контролерів (pCO), які можуть керувати цими навантаженнями через послідовне з'єднання, таким чином, зменшуючи простір, проводку та складність установки в цілому, дозволяючи керувати великою кількістю інформації в режимі реального часу та швидким втручанням у випадку аномалії або збої. Це не єдиний варіант задоволення потреб ринку: Carel доповнює пропозицію рядом інверторів, і таким чином здатний задовольнити всі потреби клієнтів. Це інтегрується в щит, та являє собою повний унікальний пакет з високою цінністю, що дозволяє стандартизувати та знизити витрати. Використовуються різні типи теплообмінників, і CAREL може запропонувати спеціальні рішення для кожного застосування та потреби, виходячи з наявного місця, навантажень, типів використовуваних двигунів і, отже, необхідного управління.

    CAREL сертифікована основними міжнародними назвами в галузі вентиляції. Контролер pCO, серце системи управління, має програмні модулі для управління безщітними вентиляторами, здатні скористатися ефективністю, пропонованою виробниками вентиляторів. Послідовна комунікація Modbus дозволяє легко та повноцінно взаємодіяти з приводами, спрощує їх проводку та зменшує використаний простір. Щит управління менший за рахунок меншої кількості електромеханічних компонентів, оскільки електромагнітні вимикачі більше не потрібні для управління потужністю.