Серія µChiller

Серія µChiller
  • Загальні характеристики

    μChiller - це рішення для повного управління повітря / вода та вода/ вода чілерами та тепловими насосами з компресорами on/off та/або DC компресорами.

    Завдяки серійному зв’язку, доступному для всієї групи контролерів, головний пристрій може управляти електронними розширювальними вентилями, контролерами вентилятора інверторами компресора тощо для оптимізації управління та ефективності.

    Асортимент моделей також включає в себе можливість бездротового підключення NFC (Near Field Communication), як стандарт, а також Bluetooth на деяких моделях, шо дозволяє взаємодію з мобільними пристроями за допомогою додатку CAREL “APPLICA”, що дозволяє, в свою чергу, полегшити на лаштування параметрів та введення системи в експлуатацію.

    Використання APPLICA — істотна новина в еволюції контролерів CAREL. Насправді із застосуванням  APPLICA, персонал з технічного обслуговування може налаштувати обладнання за одну операцію, отримуючи сповіщання про аварії та обмінюючись даними із віддаленим сервісом. Крім того, з виходом нових функцій, додаток може бути оновлений, щоб гарантувати безперервність обслуговування, навіть на вже встановленому обладнанні. Додаток APPLICA доступний у Google Play для пристроїв з операційною системою Android.