Чисті приміщення

Чисті приміщення
 
 • Загальні характеристики

  Відносна вологість повітря - це одне з найважливіших вимог, що пред'являються до мікроклімату у всіх чистих приміщеннях.
   

  Є кілька чинників, чому потрібен точний контроль вологості; дійсно, в деяких випадках допустиме відхилення не перевищує 1% через вплив відносної вологість надає з фізичної та хімічної точки зору на обробку та зберігання матеріалу:
   

  • Підтримка відносної вологості повітря в діапазоні від 40% до 60% запобігає зростання бактерій і інших біологічних речовин (віруси, грибки, цвіль і кліщі).
  • Швидкість багатьох хімічних реакцій і в'язкість, фактично - придатність, деяких матеріалів залежать від відносної вологості;
  • Електростатична напруга, яка може пошкодити електронні компоненти, виникає при занадто низькому рівні відносної вологості.
  • Підтримка відносної вологості на рівні 40% -60% також забезпечує комфортний стан персоналу і, в результаті, підвищує продуктивність праці.

  CAREL пропонує сучасні комплексні рішення для застосування в чистих приміщеннях: від модульних програмованих контролерів до комплектів зволожувачів, що забезпечують високий рівень інтеграції, і систем диспетчерського управління. Все це забезпечує надійність, точність і максимальну економію енергії.
   

  CAREL пропонує широкий асортимент парових зволожувачів різної потужності, функціями і режимами роботи: з електричним нагрівачем, занурюваним електродом або з газовим пальником, повним комплектом аксесуарів для застосування в вентиляційному обладнанні. Зокрема, модель з електронагрівачами дає точність регулювання відносної вологості ± 1%, що часто потрібно в чистих приміщеннях.
   

  також доступний широкий вибір адіабатичних зволожувачів, які дають можливість регулювати температуру шляхом «поглинання» частини або всього тепла, що виділяється обладнанням.

 • Переваги

  CAREL пропонує комплексні рішення для контролю вологості і температури повітря в чистих приміщеннях, гарантуючи точний рівень вологості при максимальній економії енергії та гігієну.

  Переваги рішень CAREL:

  • Висока точність: до ± 1% при контролі відносної вологості;
  • Резервування: для забезпечення безперервної роботи;
  • Гігієна: також сертифіковане для адіабатичних зволожувачів;
  • Випарне охолодження: можливість використовувати адіабатичне зволоження для охолодження навколишнього середовища.
 

Документація

Комерційний
 • *Брошури
  Код Опис Мова Дата * Випуск
  +3000059IT camere bianche: controllo dell’umidità e regolazione della CTA ITA  20/03/2013 1.0
  +3000059DE Reinräume Feuchteregelung und Klimatechnik GER  20/03/2013 1.0
  +3000059EN cleanrooms humidity and AHU control solutions ENG  20/03/2013 1.0
  +3000059FR Salles propres: Régulation de l’humidité et régulation des CTA FRE  20/03/2013 1.0