Тютюнова індустрія

 • Загальні характеристики

  Тютюн є гігроскопічним матеріалом і має високий вміст вологи. Це означає, що коли повітря занадто сухе, воно, як правило, виділяє свою вологу в навколишнє середовище.
   

  Це також означає очевидне скорочення і втрату ваги листя, яке часто рветься і стає набагато крихкішим. Для прикладу сигарети, що зберігаються при температурі 24 ° C, можуть зазнавати змін у вазі до 12%, якщо відносна вологість збільшується з 40% до 70%.
   

  Очевидно, це також має негативні наслідки для виробничого процесу, з можливими проблемами, включаючи поломку листя, що використовується для виготовлення сигар, тютюн, що виходить із сигарет, і застрягання паперу в машинах.
   

  Щоб подолати ці проблеми, на різних етапах обробки тютюну в ідеалі повітря повинно підтримуватися між 20 і 24 ° C та 60-70% вологості. З іншого боку, у приміщеннях, що використовуються для зберігання та зберігання тютюнових виробів, повітря повинно підтримуватися приблизно при 20 ° C та від 70 до 75% вологості.
   

  Гарантування цих умов дозволяє тютюну зберігати свої якості та природний аромат до споживання.
   

  Щоб забезпечити якість продукції та ефективність процесів, тютюновій промисловості потрібно застосовувати системи контролю вологості повітря та забезпечувати стабільні значення.
   

  Carel має конкретні ноу-хау в цьому секторі та постачає широкий спектр контролерів та зволожувачів, придатних для цих застосувань. Сюди входять точні та надійні ізотермічні системи для застосування з меншою потужністю та високоефективні адіабатичні зволожувачі з дуже низьким енергоспоживанням для більш високих витрат.

   

 • Переваги

  •  Уникае коливання відносної вологості, щоб забезпечити найкращу оброблюваність та ефективність процесу;
  • Зберігати властивості листя тютюну, зменшуючи будь-яку втрату ваги;
  • Зберігати природний аромат тютюну, забезпечуючи кращу якість готової продукції;
  • Енергозберігаючі адіабатичні системи для зволоження та охолодження повітря.
 

Документація

Комерційний
 • *Брошури
  Код Опис Мова Дата * Випуск
  +3000173EN Solutions for the tobacco industry Excellence in humidity control and monitoring ENG  18/04/2018 1.0
  +3000173IT Soluzioni per l’industria del tabacco L’eccellenza per il controllo e il monitoraggio dell’umidità ITA  18/04/2018 1.0
 • Other related documentation
  Код Опис Мова Дата * Випуск
  +3000193IT Umidificazione diretta: Soluzioni all’avanguardia per ambienti industriali e commerciali ITA  15/11/2019 1.1
  +3000193EN Direct humidification: Advanced solutions for industrial and commercial environments ENG  15/11/2019 1.1