Профіль компанії

 

Ми впливаємо на розвиток технологій контролю та систем зволоження повітря для вентиляції та охолодження.

Наші продукти підтримують клієнтів у найефективніших енергозберігаючих рішеннях.

Сервіси даних за допомогою нашої IoT платформи мають персоналізоване значення.

 Ми визнаємо питання екології як наш головний пріоритет

Francesco Nalini, CAREL Group CEO

Для досягнення місії високоефективних рішень компанія CAREL впровадила спеціальну модель, яка охоплює весь процес: починаючи від розробки концепції і закінчуючи безпосереднім виробництвом і реалізацією систем.

Компанія CAREL є інноваційним експертом в сфері науково-технологічних розробок і завжди передбачає потреби ринку, пропонуючи енергоефективні рішення, що гарантують найвищі показники.

Постійне вдосконалення - це метод роботи, який дозволяє нам не тільки досягати існуючих стандартів якості і технологій,  а і поступово їх перевищуючи і згодом встановлюючи на більш високому рівні.

Дослідження, інновації та технології - запорука нашого успіху: вже понад сорок років потреби клієнтів залишаються головним орієнтиром наших розробок, що народжує рішення, унікальні за своїми функціональними  та конструктивними можливостями.

Сильною стороною компанії є вміння гармонійно поєднувати різні аспекти: загальне бачення, широкий досвід та навички дозволяють нам не просто виробляти окремі елементи системи, але і виступати в якості єдиного постачальника комплексних рішень.

 

Інновації як бізнес-модель

Науково-дослідні розробки відіграють визначальну роль в досягненні поставленої мети. Загалом 7% від загального обсягу продажів знову інвестується в науково-дослідні роботи, щоб передбачити попит клієнтів та запропонувати сучасні рішення. У свою чергу, 3% від загального обсягу продажів регулярно інвестуються в технології виробництва, щоб забезпечити їх постійне вдосконалення та зростання. Компанія CAREL має дві дослідницькі лабораторії, одна зосереджена на термодинаміці, а інша - на технології зволоження повітря. Два справжніх вказівника на шляху вдосконалення.

Із понад 1600 співробітників 18% працюють у науково-дослідних розробках, а якщо враховувати дизайнерів і технічних фахівців працюючих в центральному офісі в Італії, це число сягає майже 25%. Крім того, 55% усіх наших працівників, середній вік яких становить 37 років - випускники університету, що підтверджує наші постійні інвестиції в людські ресурси, перш за все молоді, незважаючи на національні та міжнародні норми.

Навчання - це ще одна сфера, на яку ми приділяємо значні ресурси (17 000 годин у 2018 році), і яка проводиться у всіх підрозділах компанії з метою удосконалення, як соціальних навичок, так і професійних знань наших співробітників.

Бездоганна надійність

Наша відповідальність перед нашими клієнтами виходить далеко за межі наших продажів. Продукти, які ми розробляємо, насправді є компонентами, на які припадає приблизно від 2 до 10% вартості готової продукції наших клієнтів, залежно від застосування.

Більше того, будучи компонентами, які важко отримати в іншому місці, ми застосували систему відновлення після аварій, яка передбачає принаймні два виробничі майданчики для більшості нашої продукції. Це означає, що ми можемо гарантувати постачання наших компонентів навіть у екстремальних ситуаціях.

Природне  зростання

Заснована у 1973 році, компанія CAREL у 2020 році консолідувала продажі на суму понад 331.6 євро (на 1.3 більше, ніж у 2019 році). Близько 80% продажів відбувається за рахунок експорту через розгалужену мережу продажу та підтримки споживачів. Зокрема, ми працюємо в Америці (Північній, Центральній та Південній), Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Африці та Європі; маємо 24 філії та 9 виробничих майданчиків, та партнерів та дистриб'юторів у ще 75 країнах. Ми обслуговуємо понад 4000 клієнтів, маючи 6200 активних продуктів і щорічне виробництво понад 7 мільйонів одиниць.