Родина easy для холодильних камер, вітрин

Родина easy для холодильних камер, вітрин
 • Загальні характеристики

  CAREL, лідер з управління холодильним обладнанням, пропонує ринку найкраще із своїх технологій для параметричного регулювання в одному інноваційному продукті: easy.
   

  Наше поглиблене знання застосувань у цьому секторі з урахуванням потреб ринку дозволило CAREL розробити технологічний продукт із простим підходом.
   

  easy - це вираз десятирічного досвіду CAREL в холодильній галузі та особливий догляд, який ми завжди приділяємо деталям. CAREL пропонує на ринок продукт, розроблений спеціально для управління холодильним обладнанням для барів, закладів громадського харчування, вітрин, розроблений на основі зворотного зв'язку "з поля" та з елегантним та сучасним дизайном.
   

  easy - це асортимент із широким вибором моделей, включаючи компактну версію, яка ідеально підходить для середовищ, у яких простір є важливим елементом.
   

  easy - найкращий вибір для простого та ефективного управління складним світом холодильного обладнання.

 • Переваги

   

  • Функція ON / OFF: пристрій можна вмикати/вимикати або з цифрового вводу, або безпосередньо з клавіатури.
  • Плоска клавіатура: клавіатура є одним з найбільш інноваційних аспектів цього інструменту. Повністю рівна поверхня дозволяє легко чистити та забезпечує більш високу гігієну, повністю відповідаючи стандартам HACCP.
  • Дисплей з високою ефективністю: для забезпечення більшої видимості та спрощення зчитування значень та робочого стану висота цифр була збільшена на 27% порівняно з традиційними дисплеями. Десяткова роздільна здатність доступна на всіх легких і легких компактних моделях. легко доступний з червоним, зеленим або синім світлодіодним дисплеєм.
  • Передня панель із захистом IP65: високий показник захисту (IP65) означає, що контролери легко можна встановити у більш вологих та агресивних умовах. Особлива увага приділяється розробці передньої панелі, з вбудованою прокладкою та плоскою клавіатурою. Також доступний спеціальний клей для захисту приладу від капання та / або конденсату, який може утворюватися всередині електричної панелі.
  • Переднє кріплення та налаштування: CAREL вперше представила інноваційну систему кріплення спереду, більш швидку та практичну, ніж традиційний метод, доступний як стандарт у всіх моделях. Знімну лицьову панель можна налаштувати, що дозволяє інструментам ідеально інтегруватися з навколишнім дизайном .