Фарбувальні камери

Фарбувальні камери Фарбувальні камери
 
 • Загальні характеристики

  Посилення вимог розвитку промислових процесів з низьким впливом на навколишнє середовище призвело до зростання використання водоемульсійних фарб у авіаційній та автомобільній промисловості.
   

  Однак при використанні водоемульсійних фарб необхідний надзвичайно точний контроль температури і вологості повітря всередині фарбувальних камер.
   

  Якщо вологість повітря занадто висока, наприклад, шар емалі, розпорошеної на поверхню, може бути надмірно розбавлений, з тим утворюються короткострокові «кишені» рідини, яка випаровується при сушці, створюючи дефекти та утворення дрібних кратерів на пофарбованій поверхні.
   

  І навпаки, занадто низька відносна вологість викликає раннє випаровування води, що міститься в краплях фарби, що знижує ії текучість і здатність покриття.
   

  Точний контроль вологості повітря означає більший контроль за процесом та кінцевою якістю. Тому фарбувальні камери мають бути оздоблені системами обробки та зволоження повітря, які змінюють продуктивність відповідно до кліматичних умов.
   

  Carel постачає широкий спектр зволожувачів повітря для надійного та безпечного контролю вологості повітря. Моделі включають парові зволожувачі повітря з широким діапазоном продуктивності, а також адіабатичні зволожувачі, які розпилюють воду дуже дрібними краплями, які, спонтанно випаровуючись, зволожують і охолоджують повітря. Адіабатичні зволожувачі повітря не тільки відрізняються дуже низьким споживанням енергії, але і контролюють як вологість повітря, так і його температуру.
   

  Крім того, існує ще одна основна характеристика, яка відіграє вирішальну роль у процесі фарбування: повна відсутність частинок кремнію в середовищі. Дійсно, якщо вони накопичуються на пофарбованій поверхні, ці частинки запобігають налипанню фарби, створюючи кратери на поверхні пофарбованого металу та викликаючи "бульбашковий" дефект.
   

  Щоб відповісти і на це визвання, Carel пропонує продукти, сертифіковані як "Без кремнію", гарантуючи таким чином максимальну надійність та безпеку процесу.

 • Переваги

  Завантажуйте наш Порадник: "Вологість повітря в фарбувальних камерах - відповідні рішення для тривалого нанесення фарб"

   

  Вибір зволожувачів CAREL для фарбувальних камер означає:

  • Висока точність контролю вологості
  • Зволожувачі, працюючі "без кремнію" запобігають появі бульбашок у фарбі;
  • Надзвичайне низьке споживання енергії адіабатичних зволожувачів;
  • Невелике витрати на обслуговування, дублювання та резервування систем для забезпечення безперервності роботи.