Електроніка та високотехнологічні галузі

Електроніка та високотехнологічні галузі Електроніка та високотехнологічні галузі
 
 • Загальні характеристики

  В галузі електроніки та високотехнологічних індустріях дуже важливий точний контроль вологості повітря.
   

  Сухе повітря, при відносній вологості менше 40-45%, є поганим провідником, і тому може виникнути накопичення статичної напруги, при цьому статичний потенціал може досягати навіть декілька тисяч вольт. У певних умовах це може призвести до статичних розрядів, що може пошкодити електронні компоненти та призвести до несправності виробів. Тому це головна проблема в цьому секторі, особливо тому що дедалі менші розміри компонентів означають більш ймовірність таких розрядів.
   

  Підтримання вологості повітря в контрольованих межах (відносна вологість повітря зазвичай становить близько 55%) виключає можливість накопичення статичних зарядів, оскільки саме повітря стає природним провідником, який скидає будь-яку статичну електрику на землю.
   

  Не менш важливим є той факт, що швидкість багатьох хімічних реакцій, включаючи окислення, залежить від температури і вологості, отже, ці значення потрібно утримувати в дуже точних межах. Крім того, певні етапи виробничого процесу, зокрема пайка, виділяють велику кількість тепла, викликаючи значне підвищення температури і, як наслідок, зниження рівня відносної вологості.
   

  Для забезпечення відповідності виробничих процесів та якості продукції, а також безпеки на робочому місці необхідні системи, що забезпечують точний контроль температури повітря та вологості.
   

  Рішення включають парові зволожувачі повітря, як правило, для меншої продуктивності, та адіабатичні зволожувачі повітря, для більших значень продуктивності.
   

  Останні - це вдосконалені прилади, які працюють шляхом розпилювання води дуже дрібними краплями, які миттєво випаровуються і охолоджують таким чином повітря. Крім дуже низького споживання енергії, ці прилади також знижують навантаження на кондиціювання, що є надзвичайно корисним у місцях, де використовувані машини чи обладнання генерують велику кількість тепла. На додаток розпилювання демінералізованої води зменшує до мінімуму кількість мінерального пилу, що переноситься у повітрі.

 • Переваги

  Контроль температури в приміщенні та умов вологості означає:

  • Відсутність статичної напруги, яка можуть пошкодити компоненти;
  • Покращення регулювання виробничого процеса;
  •  Підвищення безпеки на робочому місці;
  •  Поліпшення комфорту операторів, а тому, рівня їх уваги;
  • Зменшення навантаження на систему кондиціювання за допомогою адіабатичних систем, що заощаджує електроенергію.
 

Документація

Комерційний
 • Other related documentation
  Код Опис Мова Дата * Випуск
  +3000193EN Direct humidification: Advanced solutions for industrial and commercial environments ENG  15/11/2019 1.1
  +3000193IT Umidificazione diretta: Soluzioni all’avanguardia per ambienti industriali e commerciali ITA  15/11/2019 1.1