ir33 series

ir33 series
 • Загальні характеристики

  ir33 - це максимум, що може запропонувати технологія CAREL для холодильного обладнання. Чотири базові версії (12Vac, 12 / 24Vac/dc, 230Vac і 115 /230Vac) дають широкий асортимент  в різних конфігураціях. Однією з особливо інноваційних версій є модель 115 /230Vac з вбудованим джерелом живлення комутації, 4 реле в тому ж розмірі, що і лінійка ir32. Для виробників CAREL пропонує версію 230Vac: більш компактну, ніж інші версії, з іншою конфігурацією і, отже, більш конкурентоспроможною щодо ціни. Моделі 12Vac і 12 / 24Vac/dc представляють еволюцію серії ir32 і розроблені, як їх природна заміна. Логіка роботи дотримується тієї ж логіки як і у попередньому поколінні, і зовнішній вигляд відображає ряд тих самих характеристик, проте функції були вдосконалені: перехід від попередньої лінійки до нової версії таким чином простий і вигідний. Більшість моделей оснащені реле 16А (3/4 Hp) для управління компресором.

 • Переваги

  Контролери ir33 для холодильного устаткування складається з електронних мікропроцесорних контролерів із зеленим світлодіодним дисплеєм та графічними символами, які допомагають користувачеві.

  Ці контролери розроблені спеціально для управління холодильними установками, з характеристиками, які роблять їх ідеальними для використання у всіх типах застосувань.

  Основні характеристики:

  • лінійка: щоб задовольнити всі потреби в управлінні, доступні численні моделі з різними виходами (від 1 до 4) та з 1 або 2 програмованими цифровими входами;
  • гнучкість: моделі доступні з 12 Vac, 12/24 Vac/dc, 230 Vac і 110/240 Vac джерелом живлення, для установки на панелі;
  • розумне управління розморожуванням;
  •  послідовне підключення: всі контролери оснащені мережевими підключеннями для створення систем нагляду;
  • сертифікація: якість та безпека інфрачервоних контролерів гарантується системою проектування та виробництва сертифікованої ISO 9001, а також знаком CE