Humidification technologies - Adiabatic
Дискові зволожувачі
Adiabatic humidifiers bring about the direct evaporation of water into the air without adding external energy, and therefore without raising the temperature.
 
Humidify: cool while saving
Дискові зволожувачі
Air humidity is an important parameter for personal comfort in residential and commercial environments; the right level of air humidity guarantees a sense of well-being and productivity in the...
 

Дискові зволожувачі

Дискові зволожувачі
 • Загальні характеристики

  Цей продукт доступний у CAREL CPQ, інструменті для визначення розміру й вибору, який дає змогу самостійно знаходити для себе правильні рішення від CAREL, завантажувати відповідну документацію, отримувати підтримку й формувати цінові пропозиції та замовлення.

   

  humiDisk - це невеликий зволожувач повітря, який використовує диск для розпилення води та перетворення його на мільйони дуже маленьких крапель, які, видуті вбудованим вентилятором, потрапляють у навколишнє середовище, де вони випаровуються, зволожуючи та охолоджуючи повітря.

  Дуже низьке енергоспоживання

  humiDisk - це проста, економічна та проста у обслуговуванні система зволоження, споживання енергії всього 220 Вт на 6,5 кг/год потужності (31 Вт для моделі 1,0 кг/год).

  Гарантована гігієна
  Резервуар для води всередині humiDisk містить всього 0,05 літра води, яка розпилюється з максимальною продуктивністю всього за 30 секунд для моделі 6,5 кг/год та 3 хвилини для моделі 1 кг/год. Тому вода в баку змінюється дуже швидко, тобто зволожувач повітря працює в основному з нестійкою проточною водою, щоб гарантувати найкращі гігієнічні умови.

  Регульована ємність (лише humiDisk65)

  Експлуатація humiDisk65 контролюється електронною платою, оснащеною тримером для встановлення потужності зволожувача, від 1,1 до 6,5 кг/год, що робить його придатним для всіх застосувань.

  Цикли автоматичної промивки (лише humiDisk65)

  Плата, яка керує також нормальною роботою агрегату, також виконує цикл промивання резервуара при запуску пристрою, а також цикл спустошення, коли зволоження більше не потрібне. Це дозволяє уникнути застою води всередині пристрою.

  Важливо: для забезпечення більш високого рівня гігієни при використанні електричних панелей управління CAREL зволожувач також омиває резервуар з водою на початку кожного циклу зволоження.

  Вода, що використовується:

  humiDisk може працювати як на магістральній, так і на очищеній воді. Кількість та якість мінералів, розчинених у воді, впливають на частоту проведення поточних операцій з обслуговування та кількість пилу, що утворюється. Для кращої роботи використовуйте демінералізовану воду (не використовуйте пом’якшену воду, оскільки це не зменшує вміст мінералів, розчинених у воді). У будь-якому випадку дотримуйтесь вимог стандарту UNI8884 "Характеристики та обробка води в контурах охолодження та зволоження", згідно з якими основними характеристиками води є провідність <100 мкЗ / см та загальна твердість <5 ° fH (50 ppm CaCO3). Аналогічні вимоги також визначені в стандартах VDI6022, VDI3803.

   

  Створіть безплатний обліковий запис й отримайте доступ до CAREL CPQ вже зараз.

 • Переваги

  • Простота: потрібно лише джерело живлення 230 Vac і мережа водопроводу та зливу; операція ON/OFF;
  • гігієнічно безпечний: дуже маленький резервуар для води, всього 55 мл; процедура миття при запуску агрегату; спустошення в кінці циклу зволоження; процедура миття на початку кожного циклу (лише з панеллю управління Carel);
  • модульність: однією або двома одиницями humiDisk65можна керувати паралельно за допомогою спеціальної панелі управління або до 10 блоків humiDisk10 за допомогою CAREL humidistat.