Wine industry: storage and cooling
Зволожувачі зі стиснутим повітрям та атомізатори
Ensuring the right humidity and temperature, and being able to monitor the trends in these values over the seasons, is an essential part of the winemaking process.
 
Humidification technologies - Adiabatic
Зволожувачі зі стиснутим повітрям та атомізатори
Adiabatic humidifiers bring about the direct evaporation of water into the air without adding external energy, and therefore without raising the temperature; the heat required for evaporation is...
 

Зволожувачі зі стиснутим повітрям та атомізатори

Зволожувачі зі стиснутим повітрям та атомізатори
Зволожувачі зі стиснутим повітрям та атомізатори
 • Загальні характеристики

  Цей продукт доступний у CAREL CPQ, інструменті для визначення розміру й вибору, який дає змогу самостійно знаходити для себе правильні рішення від CAREL, завантажувати відповідну документацію, отримувати підтримку й формувати цінові пропозиції та замовлення.

   

  Зволожувачі стисненого повітря є ідеальним рішенням зволоження кожного разу, коли доступна подача стисненого повітря, як це відбувається у багатьох промислових областях, навіть якщо системи зволоження часто оснащені спеціальним повітряним компресором. Зволожувач повітря по суті складається з шафи, оснащеної електронним контролером, який, використовуючи дві незалежні трубопровідні мережі, подає на розпилювальні насадки стиснене повітрям та воду під ідеальним тиском для миттєвих умов експлуатації. Агрегати можна встановлювати всередині AHU або безпосередньо в приміщенні, де потрібно контролювати вологість. Найбільша перевага цих атомізаторів- це розміри крапель, що утворюються, та їх ретельне змішування в стисненому повітрі, що завдяки своїй швидкості розподіляє аерозоль у приміщенні і, отже, дозволяє швидко поглинати. Тому ці пристрої можна легко використовувати для прямого охолодження в приміщеннях, і ідеально підходять для текстильної промисловості, обробки деревини та паперу, а також для складських приміщень, куди майже завжди подається стиснене повітря.

  mc multizone оснащений електронним контролером, який управляє подачею води і стисненого повітря до форсунок.

  Атомізація води управляється зовнішнім сигналом, щоб підтримувати задану вологу/температуру. Пристрій також управляє серією автоматичних циклів, таких як чистка і миття форсунок.

  Система має можливість самостійно контролювати вологість у декількох зонах (приміщення, AHU, холодильні камери) за допомогою головного/підлеглого. Є один головний і кілька підлеглих (до 5), підключених в локальній мережі. Головний - оснащений дисплеєм для доступу до показань, перегляду стану та повідомлень про головного та підлеглих. Підлеглі мають власний внутрішній контролер і їх можна налаштувати на продовження роботи, навіть якщо з'єднання з головним перерване.

   

  Створіть безплатний обліковий запис й отримайте доступ до CAREL CPQ вже зараз.

 • Переваги

  Конфігурація головний/підлеглі може бути використана для:

  • висока пропускна здатність: застосування в приміщеннях або каналах, де потрібно більше 230 кг/год зволоження, і, таким чином, більше однієї шафи. Сигнали управління (датчики, зовнішні сигнали, граничний датчики) підключені тільки до головного. Головний і підлеглі мають зволожувальну/охолоджувальну здатність, пропорційну потребі та їх потужності. Це дозволяє розробляти системи з продуктивністю до 1380 кг/год;
  • багатозонні програми: додатки в декількох зонах, приміщеннях або каналах, кожен з яких має власну задану вологість/температуру. Всі параметри, інформація про стан та повідомлення для всіх шаф можна переглядати та редагувати з користувацького інтерфейсу на головному. Установки у великих просторах можна розділити на зони, кожна з яких має власний зонд на вологість/температуру, використовуючи мультизонну систему головний/підлеглі.
  • Автоматична система самоочищення форсунок: кожна шафа, головний і підлеглі, періодично активують цикл сушіння та очищення розпилюючих форсунок. Спеціальний очисний поршень всередині сопла періодично втискується пружиною у отвір форсунки, видаляючи будь-які мінеральні солі та значно зменшуючи потребу в очищенні.